Nyíregyháza - Eladó Lakás
Fazekas János tér
55 m2
22.900.000 Ft
296967
Nyíregyházán a Fazekas János téren eladó 55 m2-es 2 szoba-étkeős lakás!
Leírás
Nyíregyháza-Örökösföldön, a Fazekas János téren eladó 55 m2-es 2 szobás, nagy konyhás, erkélyes jó állapotú lakás.
HELY: Nyíregyháza – Fazekas János tér
MÉRET: 55 m2 + 4 m2-es erkély
FŰTÉS: távfűtés egyedi méréssel
EMELET: 10. emelet, 10 emeletes társasházban, az épületben 2 db lift van.
AZ INGATLAN FELÉPÍTÉSE: panel szerkezetű társasház, 1985 körüli építés. Az ingatlan jó állapotú, folyamatosan karbantartott, hőszigetelt műanyag nyílászárós.
HELYISÉGEK: 2 külön nyíló szoba, tágas konyha-étkező, közlekedő, külön helyiségben fürdőszoba és WC, s egy 4 m2-es erkély. A lakásnak rendkívül jó az elosztása, hisz a szobák külön nyílnak, s nagyon szép tágas a konyha-étkező, mely akár nappalinak is használható.
Az ingatlan DK-i tájolású, az erkélyről nagyon jó a kilátás, a közös költség 6000 Ft/hó.
A lépcsőház tiszta, rendezett, a lakóközösség nagyon jó. Közelben megtalálható iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő stb. Gyalogosan 10 perc séta a Bujtosi Városliget, ahol gyermekes családok, sportolásra vágyók, de idősebbek is kikapcsolódhatnak szép környezetben. A társasház közelében a parkolás ingyenes!
Ha szép és jó elosztású lakást szeretne, ahol nincsenek zavaró felső szomszédok, akkor ne szalassza el a lehetőséget, tekintse meg minél hamarabb, hisz ide csak be kell költözni!
Hitelt, Babaváró támogatást, CSOK-ot is szeretne az ingatlan megvásárlásához? Független közvetítőként 12 bank ajánlata közül segítünk megtalálni a legkedvezőbb lehetőséget, vállaljuk a teljes körű ügyintézést díjmentesen, s ráadásul ügyfeleink egyedi kedvezményeket is kaphatnak a pénzintézeteknél. Ha bármilyen egyéb információra van szüksége, vagy szeretné személyesen is megtekinteni az ingatlant, keressen bizalommal!
Az ingatlan elhelyezkedése
Kapcsolati adatok

Érdeklődjön az ingatlanról, e-mailben!
Hasonló ingatlanok

Eladó Lakás
A Piaccsarnok közelében eladó teljesen felújított 60 m2-es lakás!
Lakás / Csúsztatott zsalus
Alapterület:60 m2
2 szoba
5. emelet

Eladó Lakás
Malomkert közelében eladó 2. emeleti Nappali+1 szobás téglalakás!
Lakás / Tégla
Alapterület:45 m2
1+½ szoba
2. emelet

Eladó Lakás
A Hatzel tér közelében eladó 1. emeleti 3 szobás téglalakás!
Lakás / Tégla
Alapterület:61 m2
3 szoba
Erkély: 4 m2
1. emelet

Eladó Lakás
A belvárosban eladó 3. emeleti gázcirkós, erkélyes 3 szobás lakás!
Lakás / Tégla
Alapterület:64 m2
3 szoba
Erkély: 5 m2
3. emelet
